Over ons

Deze website is een initiatief van Sterk Techniek Onderwijs (STO) Rotterdam Noord en Zuid.

Op deze website staan activiteiten zodat leerlingen van het basisonderwijs en voortgezet onderwijs zich kunnen oriënteren op diverse kansrijke sectoren en beroepen. Focus ligt op de (maritieme) techniek, ICT en logistiek, omdat we nu en in de toekomst mensen nodig hebben in deze sector.

Programmaleiding STO Rotterdam Noord

Simon Baars sbaars@lmc-vo.nl
Wim de Boom wimdeboom.oa@gmail.com
Hans Muilwijk J.E.M.Muilwijk@stc-r.nl
Valerie Kaiser V.C.Kaiser@stc-r.nl
Bureau ondersteuning
Melanie Hobo M.C.M.Hobo@stc-r.nl telefoon 010 – 429 02 66

Programmaleiding STO Rotterdam Zuid

Cock van der Brugge c.vanderbrugge@nieuw-zuid.nl
Esther Schilt, financiën e.schilt@nieuw-zuid.nl
Hans Muilwijk J.E.M.Muilwijk@stc-r.nl
Valerie Kaiser V.C.Kaiser@stc-r.nl
https://www.techopzuid.nl/
Projectondersteuning en communicatie
Jeannette van der Heide Wijma j.vanderheidewijma@nieuw-zuid.nl
Nancy van Oorschot communicatie@techopzuid.nl

Activiteiten tussen onderwijs en bedrijven

Arie van den Herik arie@sob-rotterdam.nl telefoon 06 51 50 84 17
Angela van Zaalen angela@sob-rotterdam.nl telefoon 06 53 22 14 29

Aangesloten scholen, branches en netwerken

Hieronder een overzichtje van de aangesloten onderwijsinstellingen en partners. Aangesloten bedrijven kunt u vinden onder rubriek Bedrijven.

STC-Group

Techniek College Rotterdam

Grafisch Lyceum Rotterdam

HMC Rotterdam

Hoornbeeck College Rotterdam

LMC voortgezet onderwijs

Melanchthon Rotterdam

CVO praktijkonderwijs

RVKO Rotterdam

Deltalinqs

GOC

BLN Schuttevaer

Wij Techniek!

Bouwend Nederland

OOMT

Koninklijke Metaalunie

Nationaal Programma Rotterdam Zuid

Jet-Net & TechNet

Gemeente Rotterdam

Overzicht van de vmbo-scholen